V7-3S17E9-022
- 型號描述:
Switch SPDT Chassis Mount
SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
- 型號:
- V7-3S17E9-022
- 品牌:
- Honeywell Sensing and Productivity Solutions
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Current Rating (Amps)
- 100mA (AC)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Circuit
- SPDT
- Switch Function
- On-Mom
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
- Actuator Type
- Lever, Straight
- Operating Force
- 28gf
- Ingress Protection
- Mechanical Life
- 10,000,000 Cycles
- Electrical Life
- 100,000 Cycles
- Release Force
- 1.000gf
- Pretravel
- 0.120" (3.0mm)
- Differential Travel
- 0.027" (0.7mm)
- Overtravel
- 0.065" (1.7mm)
- Operating Position
- 0.602" (15.3mm)
- Voltage Rating - AC
- 125 V