V15T22-CP300A04
- 型號描述:
Switch SPST-NO Chassis Mount
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 22A 125V
- 型號:
- V15T22-CP300A04
- 品牌:
- Honeywell Sensing and Productivity Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Current Rating (Amps)
- 22A (AC)
- Circuit
- SPST-NO
- Switch Function
- Off-Mom
- Operating Temperature
- -25°C ~ 125°C
- Termination Style
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
- Actuator Type
- Lever, Simulated Roller
- Mechanical Life
- 1,000,000 Cycles
- Voltage Rating - AC
- 125 V