V15T16-DZ400A47
- 型號描述:
Switch SPDT Chassis Mount
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
- 型號:
- V15T16-DZ400A47
- 品牌:
- Honeywell Sensing and Productivity Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Current Rating (Amps)
- 16A (AC)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 125°C
- Termination Style
- Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
- Mechanical Life
- 1,000,000 Cycles
- Voltage Rating - AC
- 125 V