首頁 > Honeywell代理商 > V15H22-CZ100A06
影像僅供參考,以產品規格為準
V15H22-CZ100A06
型號:
V15H22-CZ100A06
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:15 倍增量:1
Current Rating (Amps)
22A (AC)
Voltage Rating - AC
125 V
Actuator Type
Lever, Roller
Termination Style
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Operating Force
60gf
Release Force
10gf
Operating Position
0.812" (20.6mm)
Pretravel
0.131" (3.3mm)
Differential Travel
0.086" (2.2mm)
Overtravel
0.062" (1.6mm)
Mechanical Life
1,000,000 Cycles
Electrical Life
Operating Temperature
-25°C ~ 150°C