V15H22-CZ100A06
- 型號描述:
Switch SPDT Chassis Mount
SWITCH SNAP ACTION SPDT 22A 125V
- 型號:
- V15H22-CZ100A06
- 品牌:
- Honeywell Sensing and Productivity Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Circuit
- SPDT
- Switch Function
- On-Mom
- Current Rating (Amps)
- 22A (AC)
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Actuator Type
- Lever, Roller
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Termination Style
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
- Ingress Protection
- Features
- Operating Force
- 60gf
- Release Force
- 10gf
- Operating Position
- 0.812" (20.6mm)
- Pretravel
- 0.131" (3.3mm)
- Differential Travel
- 0.086" (2.2mm)
- Overtravel
- 0.062" (1.6mm)
- Mechanical Life
- 1,000,000 Cycles
- Electrical Life
- Operating Temperature
- -25°C ~ 150°C