首頁 > Honeywell代理商 > V15H22-CZ100A02-K
影像僅供參考,以產品規格為準
V15H22-CZ100A02-K
型號描述:
Switch SPDT Chassis Mount
微動/押扣開關 22A,SPDT V-BASIC STANDARD SW
型號:
V15H22-CZ100A02-K
原廠包裝量:
1000
Current Rating (Amps)
22A (AC)
Voltage Rating - AC
250 V
Actuator Type
Lever, Straight
Termination Style
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Operating Force
60gf
Release Force
10gf
Operating Position
0.602" (15.3mm)
Pretravel
0.125" (3.2mm)
Differential Travel
0.047" (1.2mm)
Overtravel
0.051" (1.3mm)
Mechanical Life
5,000,000 Cycles
Electrical Life
10,000 Cycles
Operating Temperature
-25°C ~ 150°C