首頁 > Honeywell代理商 > V15H16-CZ100A06
影像僅供參考,以產品規格為準
V15H16-CZ100A06
型號描述:
Switch SPDT Chassis Mount
微動/押扣開關 V Basics
型號:
V15H16-CZ100A06
品牌:
Honeywell
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Circuit
SPDT
Switch Function
On-Mom
Current Rating (Amps)
16A (AC)
Voltage Rating - AC
125 V
Actuator Type
Lever, Roller
Mounting Type
Chassis Mount
Termination Style
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Ingress Protection
Features
Operating Force
Release Force
Operating Position
Pretravel
Differential Travel
Overtravel
Mechanical Life
1,000,000 Cycles
Electrical Life
Operating Temperature
-25°C ~ 150°C