C1812X223K202T
型號描述:
0.022 μF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
CAP CER 0.022UF 2KV X7R 1812
型號:
C1812X223K202T
品牌:
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
High Voltage
Voltage - Rated
2000V (2kV)
Temperature Coefficient
X7R
Size / Dimension
0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
SMPS Filtering
Lead Spacing
Capacitance
0.022 µF