PL75-LP-1.5CV(01)
- 型號描述:
Ultra Miniature (UM) Connector Plug, Female Socket 75 Ohms Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
CONN UMC PLUG R/A 75 OHM SOLDER
- 型號:
- PL75-LP-1.5CV(01)
- 品牌:
- Hirose Electric Co Ltd
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 20
- Connector Style
- Ultra Miniature (UM)
- Connector Type
- Plug, Female Socket
- Contact Termination
- Solder
- Shield Termination
- Crimp
- Impedance
- 75 Ohms
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line), Right Angle
- Mounting Feature
- Cable Group
- Fastening Type
- Snap-On
- Frequency - Max
- 1.5 GHz