ER8-60S-0.8SV-5H
- 型號描述:
60 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- 型號:
- ER8-60S-0.8SV-5H
- 品牌:
- Hirose Electric Americas
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 375
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Connector Type
- Receptacle, Outer Shroud Contacts
- Number of Positions
- 60
- Pitch
- 0.031" (0.80mm)
- Number of Rows
- 2
- Mated Stacking Heights
- 7mm, 10mm
- Height Above Board
- 0.211" (5.35mm)