首頁 > Hirose Electric Co Ltd代理商 > DF40C-70DP-0.4V(51)
影像僅供參考,以產品規格為準
DF40C-70DP-0.4V(51)
型號描述:
70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
CONN PLUG 70POS SMD GOLD
型號:
DF40C-70DP-0.4V(51)
品牌:
Hirose Electric Co Ltd
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Connector Type
Plug, Outer Shroud Contacts
Number of Positions
70
Pitch
0.016" (0.40mm)
Height Above Board
0.045" (1.14mm)
Mated Stacking Heights
1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm