DF40C-50DP-0.4V(51)
- 型號描述:
50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
CONN PLUG 50POS SMD GOLD
- 型號:
- DF40C-50DP-0.4V(51)
- Number of Positions
- 50
- Pitch
- 0.016" (0.40mm)
- Number of Rows
- 2
- Mated Stacking Heights
- 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm
- Height Above Board
- 0.045" (1.14mm)