DF40C-30DP-0.4V(51)
- 型號描述:
30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
- 型號:
- DF40C-30DP-0.4V(51)
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Number of Positions
- 30
- Pitch
- 0.016" (0.40mm)
- Height Above Board
- 0.045" (1.14mm)
- Mated Stacking Heights
- 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm