首頁 > Hirose Electric Co Ltd代理商 > DF12NC-30DS-0.5V(51)
影像僅供參考,以產品規格為準
DF12NC-30DS-0.5V(51)
型號描述:
30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
BTOB CONNECTOR, 0.5MM PITCH, 30
型號:
DF12NC-30DS-0.5V(51)
品牌:
Hirose Electric Co Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Solder Retention
Connector Type
Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish
Gold
Mounting Type
Surface Mount
Number of Positions
30
Pitch
0.020" (0.50mm)
Height Above Board
0.106" (2.70mm)
Contact Finish Thickness
8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights
3.5mm, 4mm, 5mm