首頁 > Hirose Electric Co Ltd代理商 > DF11-10DS-2R26(05)
影像僅供參考,以產品規格為準
DF11-10DS-2R26(05)
型號描述:
10 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26 AWG
CONN RCPT 10POS IDC 26AWG TIN
型號:
DF11-10DS-2R26(05)
品牌:
Hirose Electric Co Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Receptacle
Contact Type
Female Socket
Number of Positions
10
Pitch
0.079" (2.00mm)
Number of Rows
2
Row Spacing
0.079" (2.00mm)
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Fastening Type
Cable Termination
IDC
Wire Type
Discrete
Wire Gauge
26 AWG