CX81B-24S1
型號描述:
USB-C (USB TYPE-C) Plug Connector 24 Position Surface Mount, Through Hole
PLUG, AC 48.0V,DC 48.0V, USBTYPE
型號:
CX81B-24S1
品牌:
Hirose Electric Co Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Voltage - Rated
48VAC/DC
Number of Contacts
24
Connector Type
USB-C (USB TYPE-C)
Gender
Plug
Current Rating (Amps)
5A
Mounting Type
Surface Mount, Through Hole
Shielding
Shielded
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C