CM4024M00009T1521007
- 型號描述:
24 MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
2520 XTAL 24M 8PF 10 20 -40/85 4
- 型號:
- CM4024M00009T1521007
- 品牌:
- Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 24 MHz