CF4032M00012T1521013
- 型號描述:
32 MHz ±10ppm Crystal 12pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
3225 XTAL 32M 12PF 10 20 -40/85
- 型號:
- CF4032M00012T1521013
- 品牌:
- Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30 Ohms
- Frequency
- 32 MHz