CF4024M00012T1521001
- 型號描述:
24 MHz ±10ppm Crystal 12pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
3225 XTAL 24M 12PF RT 10PPM TC 1
- 型號:
- CF4024M00012T1521001
- 品牌:
- Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30 Ohms
- Frequency
- 24 MHz