首頁 > Hayata代理商 > STNC100-18B
影像僅供參考,以產品規格為準
STNC100-18B
型號描述:
Standard, Locking Black 0.86" (22.00mm) 0.118" (3.00mm) 18 lbs (8.16 kg)
4" UV BLACK TIE 18 LB W/SS BARB
型號:
STNC100-18B
品牌:
Hayata
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
Chemical Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Color
Black
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Material
Nylon 6.6
Tensile Strength
18 lbs (8.16 kg)
Wire/Cable Tie Type
Standard, Locking
Width
0.118" (3.00mm)
Bundle Diameter
0.86" (22.00mm)
Length - Actual
0.328' (100.00mm, 3.93")
Length - Approximate
4"