首頁 > Hayata代理商 > STNC100-18
影像僅供參考,以產品規格為準
STNC100-18
型號描述:
Standard Tie Natural 0.87" (22.10mm) 0.110" (2.79mm) 18 lbs (8.17 kg)
4" NAT TIE 18LB W/SS BARB:Nylon
型號:
STNC100-18
品牌:
Hayata
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Chemical Resistant, Corrosion Resistant, Weather Resistant
Color
Natural
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Material
Nylon 6.6
Tensile Strength
18 lbs (8.17 kg)
Wire/Cable Tie Type
Standard Tie
Width
0.110" (2.79mm)
Bundle Diameter
0.87" (22.10mm)
Length - Actual
0.328' (100.00mm, 3.93")
Length - Approximate
4"