首頁 > Hatch Lighting代理商 > XWV96-2448Z-UNV-I
影像僅供參考,以產品規格為準
XWV96-2448Z-UNV-I
型號描述:
LED 電源供應器 96W, V-LOC Programmable, 120V-277VAC, 2000mA-4000mA, 24VDC/36VDC/48VDC, Constant Voltage, 0-10V Dimming, Programming Key required and sold s