T3683BGR-20C0020H2U1930
- 型號描述:
Red, Green, Blue (RGB) 624nm Red, 530nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3V Green, 3V Blue 4-SMD, J-Lead
LED RGB CLEAR 4SMD
- 型號:
- T3683BGR-20C0020H2U1930
- 品牌:
- Harvatek Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Color
- Red, Green, Blue (RGB)
- Configuration
- Common Anode
- Lens Color
- Colorless
- Lens Transparency
- Clear
- Millicandela Rating
- 800mcd Red, 2000mcd Green, 380mcd Blue
- Lens Style
- Round with Flat Top
- Lens Size
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 2V Red, 3V Green, 3V Blue
- Current - Test
- 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
- Viewing Angle
- 120°
- Mounting Type
- Surface Mount
- Wavelength - Dominant
- 624nm Red, 530nm Green, 470nm Blue
- Wavelength - Peak
- 631nm Red, 525nm Green, 465nm Blue
- Features
- Package / Case
- 4-SMD, J-Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD
- Size / Dimension
- 2.80mm L x 3.20mm W
- Height (Max)
- 2.00mm