首頁 > Harvatek Corporation代理商 > B1811UY--20C000513U1930
影像僅供參考,以產品規格為準
B1811UY--20C000513U1930
型號描述:
Amber 589nm LED Indication - Discrete 2V 0402 (1005 Metric)
LED AMBER CLEAR SMD
型號:
B1811UY--20C000513U1930
品牌:
Harvatek Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Color
Amber
Size / Dimension
1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type
Surface Mount
Millicandela Rating
71.5mcd
Configuration
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2V
Lens Color
Current - Test
20mA
Viewing Angle
100°, 130°
Height (Max)
0.35mm
Wavelength - Peak
591nm
Wavelength - Dominant
589nm
Supplier Device Package
Lens Transparency
Clear
Lens Style
Rectangle with Flat Top
Lens Size
1.00mm x 0.50mm