CAP-30/5/440R
型號描述:
馬達啟動電容器和馬達運行電容器 30+5 MFD 370/440V ROUND CAP
型號:
CAP-30/5/440R
品牌:
Hartland Controls / Littelfuse
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
5µF, 30µF
Tolerance
±3%
Voltage - Rated
440 V
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
Dielectric Material
Polypropylene (PP) Film, Metallized
Lifetime @ Temp.
Operating Temperature
Polarization
Applications
Motor Run
Lead Spacing
Size / Dimension
3.820" L x 2.070" W (97.03mm x 52.58mm)
Height - Seated (Max)
2.070" (52.58mm)