SMRF1512S-100K
- 型號描述:
100 nH Shielded Molded Inductor 1 A 30mOhm Max Nonstandard
SHLD EPOXY-COATED CHIP INDUCTOR
- 型號:
- SMRF1512S-100K
- 品牌:
- Gowanda Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 30mOhm Max
- Q @ Freq
- 79 @ 25MHz
- Frequency - Self Resonant
- 600MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 25 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.140" (3.56mm)
- Inductance
- 100 nH
- Current Rating (Amps)
- 1 A
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)