SMRF1210-220KLF
- 型號描述:
220 nH Unshielded Molded Inductor 805 mA 320mOhm Max 1210 (3225 Metric)
MOLDED UNSHIELDED INDUCTOR
- 型號:
- SMRF1210-220KLF
- 品牌:
- Gowanda Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension
- 0.130" L x 0.095" W (3.30mm x 2.42mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Unshielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 320mOhm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 25MHz
- Frequency - Self Resonant
- 350MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Iron Powder
- Inductance Frequency - Test
- 25 MHz
- Supplier Device Package
- 1210
- Height - Seated (Max)
- 0.106" (2.70mm)
- Inductance
- 220 nH
- Current Rating (Amps)
- 805 mA