806-022-ME18-85S2CA
- 型號描述:
85 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
Circular connector
- 型號:
- 806-022-ME18-85S2CA
- 品牌:
- Glenair
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Retail Package
- Connector Type
- Receptacle, Female Sockets
- Color
- Silver
- Voltage Rating
- 1300VAC
- Current Rating (Amps)
- 5A
- Mounting Type
- Panel Mount, Through Hole
- Shielding
- Unshielded
- Number of Positions
- 85
- Orientation
- A
- Shell Size - Insert
- Operating Temperature
- -65°C ~ 200°C