805-005-07M10-13SA
- 型號描述:
13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
- 型號:
- 805-005-07M10-13SA
- 品牌:
- Glenair
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Bag
- Features
- Connector Type
- Receptacle, Female Sockets
- Color
- Silver
- Voltage Rating
- Current Rating (Amps)
- 5A
- Mounting Type
- Panel Mount, Through Hole
- Shielding
- Shielded
- Number of Positions
- 13
- Orientation
- N (Normal)
- Shell Size - Insert
- Operating Temperature
- -65°C ~ 200°C