250-015P16S-1X
- 型號描述:
- 圓密爾規格連接器 HERMETICS - SPECIAL PURPOSE
- 型號:
- 250-015P16S-1X
- 猜你喜歡
- 250W IT MEDICAL 24V 10.416A POWER CONN