250-014Z114S-7P
- 型號描述:
Position Circular Connector
圓密爾規格連接器 6+ start 8 wks
- 型號:
- 250-014Z114S-7P
- 猜你喜歡
- 250W IT MEDICAL 24V 10.416A POWER CONN