首頁 > GCT代理商 > CAB444RF-0200-A-1
影像僅供參考,以產品規格為準
CAB444RF-0200-A-1
型號描述:
RF 電纜組件 Cable assembly I-PEX MHF to Isolated TNC bulkhead rear mount with O-ring IP67 L=200mm Washer & nut assembled RG178 brown
型號:
CAB444RF-0200-A-1
品牌:
GCT
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
IP Rated Unmated
Color
Brown
Length
7.874" (200.00mm)
Style
I-PEX MHF1 to TNC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Cable Type
RG-178
Ingress Protection
IP67 - Dust Tight, Waterproof
1st Connector
TNC Jack
2nd Connector
I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max
6 GHz
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Female
2nd Contact Gender
Female
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms