05-10-D-0030-A-4-06-4-T-HF
- 型號描述:
10 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 1.181" (30.00mm)
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 10
- 型號:
- 05-10-D-0030-A-4-06-4-T-HF
- 品牌:
- GCT
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Cable Type
- FFC, FPC
- Number of Conductors
- 10
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Length
- 1.181" (30.00mm)
- Length - Exposed Ends
- 0.157" (4.00mm)