PQ50/50-3C95
- 型號描述:
Uncoated 3C95 Ferrite Core PQ Type 2.008" (51.00mm) Length 1.260" (32.00mm) Width Diameter 1.969" (50.00mm) Height
FERRITE CORE PQ 3C95 2PC SET
- 型號:
- PQ50/50-3C95
- 品牌:
- Ferroxcube
數量:
- Core Type
- PQ
- Supplier Device Package
- PQ 50 x 50
- Material
- 3C95
- Diameter
- Tolerance
- Gap
- Finish
- Uncoated
- Height
- 1.969" (50.00mm)
- Length
- 2.008" (51.00mm)
- Width
- 1.260" (32.00mm)