SA18SFSF50W-40
- 型號描述:
RF Attenuators 40dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 50W SMA In-Line Module
FXD ATTN JACK-JACK SMA 1.6
- 型號:
- SA18SFSF50W-40
- 品牌:
- Fairview Microwave
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bag
- Power (Watts)
- 50W
- Package / Case
- SMA In-Line Module
- Attenuation Value
- 40dB
- Impedance
- 50 Ohms
- Frequency Range
- 0 Hz ~ 18 GHz