2533121018Y10
型號描述:
100 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 3312 (8531 Metric) 10A 4mOhm
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
型號:
2533121018Y10
品牌:
Fair-Rite Products Corp.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
3312 (8531 Metric)
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.335" L x 0.120" W (8.50mm x 3.05mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.098" (2.48mm)
Current Rating (Max)
10A
DC Resistance (DCR) (Max)
4mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
100 Ohms @ 100 MHz