首頁 > Fair-Rite代理商 > 2522195518G4
影像僅供參考,以產品規格為準
2522195518G4
型號描述:
550 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 2220 (5750 Metric) 4A 35mOhm
鐵氧體磁珠 2219 Case Size Multilayer Chip Bead
型號:
2522195518G4
品牌:
Fair-Rite
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Signal Line
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
550 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
4A
DC Resistance (DCR) (Max)
35mOhm
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
2220 (5750 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Height (Max)
0.087" (2.22mm)
Size / Dimension
0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)