首頁 > Fair-Rite代理商 > 2518121217Y6
影像僅供參考,以產品規格為準
2518121217Y6
型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1812 (4532 Metric) 6A 20mOhm
鐵氧體磁珠 MultLyr Chip Bead 120 OHM 1812 6000mA
型號:
2518121217Y6
品牌:
Fair-Rite
原廠包裝量:
1000
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
6A
DC Resistance (DCR) (Max)
20mOhm
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1812 (4532 Metric)
Height (Max)
0.067" (1.70mm)
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)