2518121217Y3
- 型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1812 (4532 Metric) 3A 40mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
- 型號:
- 2518121217Y3
- 品牌:
- Fair-Rite Products Corp.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Filter Type
- Signal Line
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.067" (1.70mm)
- Current Rating (Max)
- 3A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 40mOhm
- Number of Lines
- 1
- Impedance @ Frequency
- 120 Ohms @ 100 MHz