2518065007Y6
型號描述:
50 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1806 (4516 Metric) 6A 10mOhm
FERRITE BEAD 50 OHM 1806 1LN
型號:
2518065007Y6
品牌:
Fair-Rite Products Corp.
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
1806 (4516 Metric)
Size / Dimension
0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max)
6A
DC Resistance (DCR) (Max)
10mOhm
Impedance @ Frequency
50 Ohms @ 100 MHz