2512066017Y1
型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 1A 200mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
型號:
2512066017Y1
品牌:
Fair-Rite Products Corp.
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max)
1A
DC Resistance (DCR) (Max)
200mOhm
Impedance @ Frequency
600 Ohms @ 100 MHz