2512065007Y6
- 型號描述:
50 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 6A 8mOhm
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
- 型號:
- 2512065007Y6
- 品牌:
- Fair-Rite Products Corp.
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- Current Rating (Max)
- 6A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 8mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 50 Ohms @ 100 MHz