2512065007Y6
型號描述:
50 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 6A 8mOhm
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
型號:
2512065007Y6
品牌:
Fair-Rite Products Corp.
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max)
6A
DC Resistance (DCR) (Max)
8mOhm
Impedance @ Frequency
50 Ohms @ 100 MHz