首頁 > Fair-Rite代理商 > 2512061027Y1
影像僅供參考,以產品規格為準
2512061027Y1
型號描述:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 1A 300mOhm
型號:
2512061027Y1
品牌:
Fair-Rite
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
18000
起訂量:18000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max)
1A
DC Resistance (DCR) (Max)
300mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz