2508056017Y0
型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 300mA 350mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
型號:
2508056017Y0
品牌:
Fair-Rite Products Corp.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max)
300mA
DC Resistance (DCR) (Max)
350mOhm
Impedance @ Frequency
600 Ohms @ 100 MHz