2508056007Y6
型號描述:
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 20mOhm
型號:
2508056007Y6
品牌:
Fair-Rite Products Corp
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2942 倍增量:1
Impedance @ Frequency
60 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
6A
DC Resistance (DCR) (Max)
20mOhm
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Height (Max)
0.043" (1.10mm)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)