2508051217Y6
型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 25mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
型號:
2508051217Y6
品牌:
Fair-Rite Products Corp.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max)
6A
DC Resistance (DCR) (Max)
25mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz