首頁 > Fair-Rite代理商 > 2508051027Y1
影像僅供參考,以產品規格為準
2508051027Y1
型號描述:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1A 300mOhm
型號:
2508051027Y1
品牌:
Fair-Rite
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max)
1A
DC Resistance (DCR) (Max)
300mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz