首頁 > Fair-Rite代理商 > 2506036007Y3
影像僅供參考,以產品規格為準
2506036007Y3
型號描述:
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 40mOhm
鐵氧體磁珠 MULTILAYER CHIP BEAD Z=60 OHM@100MHz 25%
型號:
2506036007Y3
品牌:
Fair-Rite
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max)
3A
DC Resistance (DCR) (Max)
40mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
60 Ohms @ 100 MHz