2506033016Y0
- 型號描述:
Ferrite Bead
FERRITE BEAD MULT LAYER CHIP
- 型號:
- 2506033016Y0
- 品牌:
- Fair-Rite Products Corp.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- 猜你喜歡
- 250W IT MEDICAL 24V 10.416A POWER CONN